Berries

Vasaras danči

15.07.2016 | Vita Priede
First_page_katlakalns

Sveiki!

Esam jau iegrimuši vasaras aktivitātēs un lieliskā laika baudīšanā, tomēr neesam aizmirsuši arī par dejošanu. Jūnija viducī, tieši pirms Jāņu svinēšanas, norisinājās kādi citi nozīmīgi svētki- Ķekavas novada svētki, kas notika 18.jūnijā.

Svētku diena bija piepildīta ar visu novadu kolektīvu uzstāšanos, mazākajiem dejotājiem dienas pirmajā pusē neskādēja pat pāris lietus lāses un viesu kolektīviem ne mazāk! Jauka ideja bija Labdarības bumbu rallijs, kurā piedalījās arī mūsu kolektīva dalībnieki, tomēr pie balvām nekādām šoreiz neizdevās tikt, un tas jau arī šoreiz nebija galvenais- visi iegūtie līdzekļi tika novirzīti Ķekavas novada fondam, kurus izmantos iedzīvotāju projektu konkursam.

Mūsu galvenais uznāciens bija svētku vakara programmā, kurā uzstājāmies kopā ar novada kolēģiem- „Saviešiem”, „Zīli”, un „Baložiem”, izdejojot cildenākās un jestrākās repertuāru dejas un koncertu noslēdzot ar sava veida Jāņu ieskandināšanas gaisotni.

Bet ar to mūsu vakars it nemaz nebeidzās! Vakara turpinājumā uzstājās Olga Rajecka ar savu programmu, kur arī mūsu dejotāji vienojās kopīgā dejā, visiem zināmajā Olgas izpildītajā „Saule riet”. Ja neredzēji klātienē, tad vari video apskatīt mūsu kolektīva feisbuka lapā.

Nu nebūtu pārspīlēti teikts, ka visi bija sajūsmā!

Pēc lielās līgošanas un mazas atpūšanās visi agrā 2.jūlija rītā kāpām autobusā un braucām uz tālo, tālo Stāmerienu (tas netālu no Gulbenes), lai viesotos pie JDK „Pogas”. Kā gadījās, tieši tai pašā dienā bija iekrituši kapusvētki, tā kā varējām būt liecinieki īstām Ziemeļvidzemes kapusvētku tradīcijām. Jāsaka, ka mazliet apbēdināja Stāmerienas pils stāvoklis, kas atjaunota varētu būt viena no skaistākajām Latvijas pilīm. Bet arī tā bija skaisti, sava senatnīgā aura koncertam tāpat tika piešķirta.

Zaļumballē mūs priecēja grupa „Tranzīts”, kuras solists, starp citu, ir tieši no Stāmerienas. Un deju soļu vingrumu un plastiskumu nav zaudējuši arī grupas dejotāji! Tāpat uzstājās Antra Stafecka, kas vakaru kopumā padarīja visnotaļ raibu un muzikālu bagātu, kurā nevarēja, protams, iztikt bez dejām.

Un, protams, tā kā vasara ir arī izlaidumu laiks, sveicām arī mūsu kolektīvā dejojošās absolventes, kas šogad sagadījušās veselas 4 (!!!)- Monta, Vineta, Agnese un Vivita, kurām novēlam neapstāties pie sasniegtā un doties jaunos zināšanu kalnos!

 

Bet Jums vēlam siltu, piedzīvojumiem bagātu vasaru un tiekamies atkal nākamajā deju sezonā! 

команетарии