Berries

Koncerts VISU SVĒTO DIENAS priekšvakarā

03.11.2011 | Ingrīda Nokalna (Kronberga)
First_page_dsc01619

 

Šo dziesmoto sezonu esam iesākušas ar aktivitātēm garīgās mūzikas izzināšanas un nogādāšanas klausītājiem zīmē. Tā septembrī, starptautiskā festivāla „Via Ķekava 2011” ietvaros, ar savu dziedājumu pieskandinājām mūsu Ķekavas evaņģēliski luterisko baznīcu un nupat, svētdien, 30.oktobrī, ar koncertu viesojāmies kaimiņu novada Sv.Antona no Padujas Romas katoļu baznīcā Iecavā.

Ķekavas novada sieviešu kora „Daugaviete” koncerta abās daļās skandējām G.Faure, Š.Guno, H.Laszlo, Roseviga un citu autoru sakrālo mūziku. Mūsu izpildītajās dziesmās tika izdziedāts gods Dievam augstībā un slavēta Jaunava Marija.

Pēc koncerta mūs cienāja ar siltu tēju un gardumiem, jo dziedot bijām nedaudz atdzisušas un patērējušas enerģiju, ko viegli atguvām ar gardo draudzes cienastu. Baznīcas Svētdienas skolas telpās bija tik mājīgi, ka labprāt atsaucāmies uz interesanto un izglītojošo viktorīnu par vairāku Svēto, tai skaitā Antonija no Padujas, dzīvi un saistību ar mūziku, par pareizām atbildēm tikām apbalvotas ar košiem vitamīniem.

Paveicis savus darbiņus noslēgumā mums pievienojās arī draudzes mācītājs un tapa kolektīvā bilde.

Paldies jaukajai Iecavas Sv.Antona no Padujas Romas katoļu baznīcas draudzei par laipno ielūgumu un silto uzņemšanu.

Uz tikšanos pavasarī!!!

команетарии