Berries

Jaunas grāmatas Baložu bibliotēkā

29.08.2018 | Anna Lemeševska
First_page_attels885

Tuvojas septembris. Lieli un mazi sāk domāt par grāmatām un lasīšanu!

Grāmata „Latvijas valsts stāsts” iepazīstina ar Latvijas vēsturi vairāk kā 100 gadu garumā. Katrā šajā Latvijas vēstures epizodē izcēlušies savi varoņi un antivaroņi, kuru biogrāfiskie dati papildina mūsu valsts un tautas stāstu un nereti liecina par dramatiskiem kūleņiem un pretrunu pilniem pavērsieniem šo personību dzīvē.

Pielikumos (pastkastītēs) ievietotās laikmeta liecības – preses fragmenti, atklātnes u. c.

 “Iekšējā inženierija” - jogs un mistiķis Sadhguru izmantojis senu gudrību, kas pasniegta mūsdienīgā izpildījumā, lai  ikviens var kļūt par sava prieka un dzīves arhitektu.

“Eksotiskie koki un krūmi Latvijas dārziem”- dendroloģijas eksperta Andreja Svilāna jaunākā grāmata - ceļvedis neparastu koku un krūmu daudzveidībā.

Daiļliteratūra

Apgāds "Kontinents" laidis klajā JP Delanija jaunāko romānu "Ticiet man",  kas jau guvis panākumus starptautiskajā vidē.  Tas ir stāsts par to, cik smalka ir robeža starp pieņēmumiem, meliem, fantāzijām, manipulācijām un realitāti.

Zviedru autoru pāris, kurš radījis slaveno detektīvu sēriju par izmeklētāju Jonu Linnu (latviski jau iznākuši romāni "Hipnotizētājs" un "Paganīni līgums"), piedāvā pārdabisku pasaules trilleri "Rotaļlaukums".

“Nopietni pa jokam” - nopietni nenopietnā stilā atklāti 22 amizanti notikumi rakstnieku Māras Svīres un Vladimira Kaijaka vasaras mājā, kurā viņi kopā pavadījuši gandrīz 40 gadus. Brīnišķīgo vietu pašā Daugavas krastā fotoattēlos fiksējis Gunārs Janaitis.

Bērniem un jauniešiem

“Debesu un uguns pilsēta” – Kasandras Klēras pēdējā, sestā, grāmata no sērijas The Mortal Instruments!

Grāmata “ Visums” - veidota kā tūrisma ceļvedis, kas aicina doties domu ceļojumā ne tikai apkārt Saulei, bet līdz pat Visuma malai un iepazīties ar zvaigznājiem, Saules sistēmas planētām, pašām lielākajām zvaigznēm, melnajiem caurumiem...

Sērijā “Mazie pētnieki”’iznākusi jauna grāmatiņa – “Ūdens dzīvnieki”.  Tā iepazīstina ar dzīvi zem ūdens. Tūlīt ienirsim okeānā un atklāsim pavisam citādu pasauli! Atver atlokus un uzzini, kādi dzīvnieki mājo ūdeņos un to tuvumā.

Ar visiem grāmatu jaunumiem var iepazīties šeit

команетарии