Berries

DĀVINI NO SIRDS

19.12.2018 | Vita Priede
First_page_dsc_0136

Jau sesto gadu biedrība „Sidrabaine” un  Peterborough latviešu biedrība Anglijā piedalās labdarības akcijā „Dāvini no sirds”, sarūpējot  dāvanas Ķekavas novada audžuģimenēm un vienkārši ģimenēm ar bērniem, kurās neklājas tik viegli.

 Savukārt noslēguma pasākums „Pasauli sasildīt...” š.g. 16.decembrī Doles Tautas namā  bija šīs akcijas mīļais un sirsnīgais noslēgums.  Visiem mums tas ir viens no  decembra skaistākajiem,  gaišākajiem un baltākajiem notikumiem. Un šogad baltais sniegs mūs sagaidīja pēc pasākuma!

Paldies Ķekavas JIC bērnu un jauniešu teātra studijai par  izrādi “Kurpju mīkla” – kur Brālļu Grimmu pasaka tika parādīta mūsdienīgā interesantā risinājumā. Un tas jau režisores Ilzes nopelns! https://www.facebook.com/jickekava/.

Mīļš paldies Peterborough latviešu biedrībai Anglijā, kura ne tikai sarūpēja dāvaniņas ģimenēm, bet arī noorganizēja to nokļūšanu Ķekavā! Paldies Evijai Bergai!

Paldies Agdelivery kurjeriem ar Elīnu Jakuško vadībā, Sarmītei Veselovai ar vīru Igoru (Pārvadājumi EU – UK) un Viesturam Eglītim (HOKEJS.COM) kuri atveda dāvanas no Peterborough līdz Ķekavai!

Paldies uzņēmējam Igorim Maļinauskam par atbalstu dāvanu saņemšanā un uzglabāšanā līdz pasākumam!

No sirds pateicamies visiem, kas  bija un atbalstīja, rosījās un darīja, netaupīja savu laiku un resursus un nesavtīgi  palīdzēja. Visiem kopā mums izdevās! Lai katrā sirdī uzplaukst Ziemassvētku brīnums, un pasaule top labāka!

Aija Āre

команетарии