Berries

DĀVĀ NO SIRDS

18.12.2017 | Vita Priede
First_page_ziles

14.decembra pievakarē sāka snigt... Sniga lielām, skaistām pārslām, un uz brīdi likās, ka Ziemassvētki ir klāt. Vismaz svētku noskaņa un sajūtas noteikti.  Ar īpašu vēstījumu, labām domām, sirds siltumu, patiesu mīlestību pret līdzcilvēkiem, ar cerību, ka kādam šis vakars radīs prieku, un uz brīdi ļaus aizmirst ikdienas rūpes, ar mirdzošām acīm un dejot prieku, Ķekavas kultūras namā notika labdarības koncerts „Pasauli sasildīt...”  Tā kļuvusi par skaistu, mīļu un jauku tradīciju – ik gadu rīkot koncertu, lai iepriecinātu.

 Jau sesto gadu koncertu organizē Ķekavas novada biedrības - "Sidrabaine” un „Ozols”. Šis koncerts ir labdarības akcijas „Dāvā no sirds” noslēgums, kuras laikā šogad tika sarūpētas Ziemassvētku 79 dāvanas   Ķekavas novada daudzbērnu ģimenēm un audžuģimenēm. Šogad dāvanas  ģimenēm gatavoja arī Sidrabaines un Zīles dejotāji!

Sirsnīgs paldies Peterborough latviešu biedrībai Anglijā un latviešu skoliņai Peterborough Pūcītes akadēmija, kuri ne tikai sarūpēja dāvanas ģimenēm, bet arī noorganizēja to nokļūšanu Ķekavā! Īpašs paldies firmai OMR Transport un Olegam Opajecam par dāvanu atgādāšanu līdz pašām kultūras nama durvīm!

Paldies visiem, kas ar patiesu mīlestību palīdzēja tapt šim pasākumam!

Ziemassvētki ir cilvēku iekšējās gaismas svētki un neviļus mēs šo gaismu dāvinām citiem– ar labu vārdu, ar novēlējumu svētkos. Aiz mirgojošām gaismiņām, svētku steigas, lai izdodas atrast un noturēt patieso būtību – ticību labajam, cerību brīnumam un mīlestībai visapkārt!

Ziemassvētki ir ceļā pasauli sasildīt

Un sapņus piepildīt...

 

Aija Āre un Vita Timermane

 

команетарии