Berries

Bibliotēku nedēļas pasākumi Ķekavas novadā

24.04.2019 | Baložu pilsētas bibliotēka
First_page_biblioteku_nedela_2019_attels

Pēc Latvijas Bibliotekāru biedrības ierosinājuma Bibliotēku nedēļa Latvijā notiek kopš 1997.gada. Tās laikā – 23. aprīlī – tiek atzīmēta Pasaules grāmatu un autortiesību aizsardzības diena.

„Bibliotēkas – dialogs ceļā uz pārmaiņām” – moto, kas šogad vieno Bibliotēku nedēļas dalībniekus visā Latvijā. Tas ir laiks, kad bibliotēkas akcentē savu lomu kultūrā, izglītībā un sabiedrības attīstībā. Bibliotēkām ir neatsverama nozīme informācijas piekļuvē. Atbalstot mācīšanos, radošumu un inovācijas, bibliotēkas iedrošina un iedvesmo sabiedrību. 

No 22.-28.aprīlim Ķekavas novada bibliotēkas piedāvā dažāda veida iniciatīvas un aicina tajās piedalīties ikvienu grāmatu draugu. 24.aprīlī 11.00 Baložu bibliotēkā un 10.30 Ķekavas bibliotēkā notiek pasākumi pašiem mazākajiem – Ķiparu piparu rīta stunda (Baložos) un Grāmatu tārpiņš (Ķekavā).

 24.aprīlī 19.00 Katlakalna bibliotēkā “Es esmu savas dzīves autors”- tikšanās ar Inesi Prisjolkovu, pavasara studijas vadītāju un grāmatu autori.

 25.aprīlī plkst. 17.00 Baložu bibliotēkā aicina uz tikšanos ar žurnālisti un rakstnieci Ingu Jērumu.  Plašākam lasītāju lokam viņa pazīstama ne tikai ar saviem kriminālromāniem (ar pseidonīmu Margarita Grietēna) – palaikam viņa pievēršas spilgtām teātra un kino mākslas personībām. Lielu popularitāti ir ieguvusi grāmata par Valmieras teātra aktrisi Regīnu Devīti “No Zentas līdz Zentai”, kā arī grāmata par Ilzi Vazdiku, ilggadējo Dailes teātra aktrisi, – “Ilze Vazdika. Saldā katorga”. Nesen izdota viņas jaunākā grāmata “Teātra bērni” – 27 personību (aktieru bērnu, mazbērnu) portretējumi.

 27.aprīlis 10.00 Baložu bibliotēkā tikšanās ar uztura speciālisti Astru Sabuli lekciju cikla “Veselīgs uzturs” ietvaros.

Uz tikšanos bibliotēkā!

команетарии