Berries

Baložu bibliotēkas Bērnu žūrijas dalībnieku brauciens uz Siguldu

05.06.2019 | Baložu pilsētas bibliotēka
First_page_big_dsc_0035

Vasarai sākoties, Baložu bibliotēka savus "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas" lasīšanas ekspertus ved ekskursijā. Šoreiz braucām uz Siguldu, pilsētu, kas aizrauj. Vispirms apmeklējām Spieķu darbnīcu, kurā darbiniece pastāstīja par raksturīgāko Siguldas suvenīru – spieķi un tā gatavošanu. Bērniem bija iespēja no sagatavota zariņa pašiem gatavot spieķi ar savu vārdu.

Apskatījām arī turpat blakus esošās Siguldas pilsdrupas, un daži drosmīgie izmēģināja „moku solu” pilsdrupu pagalmā.

Tad devāmies apskatīt Spieķu parku, kur skaitījām, cik ir lielu un mazu spieķu. Tālāk gājām uz Svētku laukumu, kur vizinājāmies ar Panorāmas ratu. Apbrīnojām skaisto Siguldas ainavu no putna lidojuma.

Ekskursijas noslēgumā apmeklējām Siguldas bobsleja trasi. No vīriešu starta estakādes skatu laukuma skatienam atklājās ne tikai Gaujas senlejas, bet arī pilsētas un bobsleja trases panorāma. Bija iespēja ar kājām iziet visas trases virāžas un aplūkot konstrukcijas, aplūkot tuvumā un iesēsties bobsleja kamaniņās.

Nogurums un liels prieks par pavadīto dienu valdīja mājupceļā.

Paldies ekspertiem par darbu!  Atgādinu, ka sākusies jaunā "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2019", kur sagaida jaunas un aizraujošas grāmatas. Gaidām jaunus dalībniekus!

Foto no brauciena šeit.

Agrita Nagle

Baložu pilsētas bibliotēkā

Bērnu apkalpošanas nodaļas

Vecākā bibliotekāre

команетарии