Berries

Veldze no karstuma humorā

27.04.2019 | Katlakalna Tautas Nams
First_page_17423080-3d-small-people-try-to-turn-the-page

Karstajai sestdienas dienai piedāvājam atveldzēties smieklos un labā humorā pie mums Katlakalnā! Atgriežamies ar nu jau otro "Garo stāstu vakars"!

I daļa “TIEŠĀM NEZINĀMA SLEPKAVĪBA”
 
Pilnīgi improvizēts detektīvstāsts.
Kādā vēl nezināmā vietā satiekas kādi vēl nezināmi cilvēki. Seni noslēpumi, intrigas un mistika caurvij šo ļaužu likteņus. Kad šķiet, ka viss ir tik jauki un brīnišķīgi… pēkšņi, kāda cilvēka nāve.
Stāsts tiek veidots ar skatītāju ierosinājumu palīdzību, tādējādi arī pašiem aktieriem padarot šo mistēriju nezināmu. Līdz pat izrādes finālam slepkavība būs tiešām nezināma gan skatītājiem, gan pašiem aktieriem. Vai slavenajam detektīvam izdosies atrisināt šo improvizēto mistēriju?

II daļa “ČETRI STĀSTI”

Izrādes otrajā daļā piedāvāsim 4 dažādus uz skatītāju ierosinājumiem balstītus stāstus, bet tikai viens no šiem stāstiem tiks izspēlēts līdz galam… Kurš? Viss skatītāju rokās.

Viss jau šovakar 27. aprīlī, Katlakalna Tautas namā, 19.30!

Pasākumā ieeja noteikta 3,00 EUR. Vietas pietiks visiem, bet ja ir vēlme pasākumu vērot pie galdiņa, tad lūgums veikt savlaicīgu REZERVĀCIJU pa tālr. 26439276 vai rakstot uz mūsu Facebook lapu – Katlakalna Improvizācijas teātris. Ir iespēja rezervēt arī tikai sēdvietas.

Comments