Berries

Krokets

Krokets ir aizraujoša spēle visai ģimenei bez vecuma ierobežojuma! Derīga gan laika pavadīšanai dārzā, gan kā nopietns sporta veids.

Ja esat mēģinājuši mājlietu veikalos nopērkamo kroketu - labāk atdodiet to bērniem, kuriem tas arī ir domāts! Īstam kroketam nepieciešams pavisam cita līmeņa inventārs un tas tiek spēlēts pēc citiem noteikumiem, kas principā pārvērš spēli un padara to patiesi interesantu.

Spēles tehnikas pamati ir apgūstami dažās minūtēs, arī noteikumi ir ļoti vienkārši. Kā rāda pieredze, spēlēt var sākt no 6 - 7 gadu vecuma un turpināt līdz sirmam vecumam - šeit nav vajadzīga fiziskā sagatavotība vai izturība - vien loģika, precizitāte un spēles azarts!

Spēles būtība jeb mērķis ar pēc iespējas mazāku āmura sitienu skaitu pārvietot savu bumbu cauri noteiktai vārtiņu kombinācijai no starta līdz finiša mietam, sacenšoties par to, kurš pirmais izsitīs savu bumbu caur vārtiem un gūs punktu. Katrs spēlētājs vai komanda spēlē ar 2 bumbiņām un cīņa par to, kurš pirmais izsitīs savu bumbu caur vārtiem var izvērsties pat ļoti karsta. Tādējādi spēlē ir nozīme ne tikai sitienu precizitātei, bet arī taktikai.

Darba laiks: no aprīļa līdz oktobrim katru dienu no 10.00 - 23.00. Vairāk informācijas: www.zanzibara.lv, t. 22001295, e - pasts: zane@zanzibara.lv

Adrese: "Birzmaļi", Ķekavas pagasts, Ķekavas novads