Berries
« Atpakaļ

Līnijdeju klubs "Jautrie zābaciņi"

Esmu biedrs

Baložu kultūras nams

Līnijdejas

Vadītāja: Irita Jasinska

Nodarbības: ceturtdienās plkst. 19.00

Jauno sezonu uzsāksim un dalībniekus gaidīsim 4.septembrī plkst. 19:00

Līnijdejotāju klubs "Jautrie zābaciņi" ir lielākais līnijdejotāju klubs Latvijā, kurā aktīvi dejo vairāk nekā 100 dejotāju no dažādiem Latvijas nostūriem - Rīgas, Baložiem, Aizputes, Valgundes, Ventspils, Limbažiem, Rudbāržiem, Skrundas un Kuldīgas.

„Jautrie zābaciņi” 10 gadu pastāvēšanas laikā ir izcīnījuši 16 uzvaras dažādās Eiropas valstīs, tajā skaitā vairākkārtēju Baltijasčempionu titulu, šī gada Eiropas čempionu titulu un 2009.gadā pat pasaules čempionu nosaukumu.

"Jautrajos zābaciņos" dejotāju vecums ir visdažādākais - sākot no pirmsskolas vecuma bērniem, līdz pensijas vecuma entuziastiem. Dejotāji ir ļoti atraktīvi, izdomas bagāti un neatlaidīgi, kas priecē sevi un skatītājus gan vietējā mēroga pasākumos, gan starptautiskās sacensībās.

Dejojot "Jautrajos zābaciņos" savu vietu var atrast ikviens, jo tiek piedāvātas nodarbības dažādu interešu cilvēku grupām - gan tiem, kas dejo tikai, lai izkustētos pēc garajām darba dienām,  gan tiem, kas grib startēt sacensībās, gan arī tiem, kas ar dažādām šovprogrammām grib priecēt skatītājus.

Klubs rūpējas, lai dejotāji ik pa laikam varētu atskatīties uz paveikto. Tiek rīkoti tādi ikgadējie pasākumi kā nometne "Kūru uguns...", jubilejas ballīte, Ziemassvētku kopīga sagaidīšana un balvu pasniegšana ceremonijā "Gada balva" u.c.

Ja ir vēlēšanās pievienoties, tad sīkāka informācija par mums atrodama mūsu mājaslapā www.jautriez.lv vai variet arī rakstīt uz e-pastu: irita@jautriez.lv.

Uz tikšanos!


Jaunākās ziņas

Thumb_irita

"Jautrie zābaciņi" triumfē ASV

13.01.2017 | Ilze Reinholce

Šīs nedēļas sākumā no Pasaules čempionāta līnijdejās atgriezušies līnijdejotāju kluba “Jautrie zābaciņi” dejotāji. Čempionāts norisinājas no 01.-08.janvārim Našvillā, ASV... Lasīt vairāk

Thumb_big_jz_logo

2. Latvijas senioru līnijdeju sacensības – deju festivāls „Senioru kauss 2013”

10.12.2013 | Irita Jasinska

Sestdien, 7.decembrī, Baložu pilsētas kultūras namā vienkopus tika pulcēti Latvijas senioru līnijdejotāji no maliņu maliņām, kur viņiem Līnijdejotāju kluba „Jautrie zābaciņi&r... Lasīt vairāk

Thumb_lietuva

Jautrie zābaciņi- Lietuvā

28.10.2013 | Irita Jasinska

26.oktobrī Līnijdejotāju kluba „Jautrie zābaciņi” dejotāji devās uz Lietuvu, lai pārstāvētu Latviju starptautiskā deju festivālā „Šokiai visiems 2013”. Tā kā festivāls norisinā... Lasīt vairāk