Berries
« Atpakaļ

Vokālais ansamblis "Jūti"

Я являюсь членом

Ķekavas kultūras nams

Vokālie ansambļi

Mākslinieciskā vadītāja: Antra Dreģe

Kontakti: 29159283; 26564934

E-pasts: 

Nodarbības: pirmdienās, plkst. 19.00

Dalībnieku skaits: 8

Krista Raiska 

Jautra, aktīva, nedaudz sportiska un muzikāla. Ar prieku piedalos dažādās aktivitātēs un trakulībās. Mērķtiecība, punktualitāte manī mijas ar mežāža spītību. Būdama kautrīga, diezgan labi saprotos ar apkārtējiem. Dievinu ceļojumus un lustēšanos kopā ar ģimeni un draugiem. Ieturot dažu gadu muzikālu atelpu, esmu atsākusi dziedāt ansamblī, kurā dziedāju jau no mazotnes.

Gita Drevinska

Esmu Gita. Patīk skaitļi. Mūzika man dod enerģiju, kad skaitļi ikdienā ir nogurdinājuši. Esmu neizsakāmi pateicīga Visvarenajam, ka „lācis nav uzkāpis uz auss”. Tas atklāj vēl vienu patiesību par mani - lieliski jūtos uz skatuves. Daži prāto, ka man labi sanāktu laika ziņu lasīšana. Varbūt pamēģināt?

Ilze Millere

Ilzīte-milzīte soļo pāri,
Lielas mušas kājas, veci egļu zari,
Ilzīte-milzīte soļo pāri,
Īpatējā profilā, sarafānā gaišzilā,
Ilzīte-milzīte grib visu zināt.
Tā kā lielas kāpnes zināšanu slāpes,
Milzīte-Ilzīte apēd kāpnes,
Apcep un vāra savas gara spējas,
Interesējas un interesējas...

Maija Skrode

Mani sauc Maija. Esmu draudzīga, izpalīdzīga, nedaudz slinka un mīlu smieties un smīdināt tā, ka vēders sāp. Patīk ceļot, mesties jautros piedzīvojumos un garšīgi paēst. Lai arī esmu vienīgā, kura ne vienu dienu nav gājusi mūzikas skolā, tomēr kopā ar meitenēm dziedu jau no 5 gadu vecuma.

Lana Saveļjeva

Trādi rīdi ralalā, dziedāšu kaut visu dzīvi,
tad kad prieks un, kad ir laime, tad kad gaužas asariņas...
Tā, nu man ir veidojusies dzīve-caur dziesmu!
Pašlaik jūtos mirdzoši un starojoši! Tāda arī cenšos būt!
Uz tikšanos kādā no dziedošajiem pasākumiem!:))

Elīna Krēvica

Dzimusi vēl padomju laikā, bet to vairs neatceras un dzīvo šodienai. Daudz smaida, ritmā piesit kāju, bet dušā nedzied. Dzied mašīnā un šad tad uz skatuves. Čirkaina gan pēc frizūras, gan idejām. Patīk ģērbties. Ar futbolu nenodarbojas, bet skatās. Bauda mākslu, dažreiz mēdz arī radīt.

Ilona Vaitava 

Tā, kura saka un apgalvo šādi: "Ziniet, jau vienkārši dzīvot un atrasties šeit ir diezgan interesanti!!!" :)

Līga Skrode

"Es esmu Līga. Maijas māsa. Ļoti daudz runāju. Man patīk dzert kafiju, dzīvot pavasarī un es kādreiz pārcelšos uz Spāniju.
Dzirdēt mūziku ir tā kā elpot, tik ļoti vajadzīgi! Dziedu līdzi dziesmām pat tad, ja nezinu vārdus. Noderētu deju kursi un klavieres."


Последние новости

Thumb_juti_jubileja_026

Ar putniem - ansamblim “Jūti” desmitgade

13.06.2016 | Elīna Krēvica

„Ir svētdienas rīts. Visi vēl guļ. Man jāceļas. Izlasu mācītāja atsūtīto dziesmu sarakstu. Cik jauki! Šodien pirmā dziesma ir numur 465: „Ar pirmiem saules stariem, kas manā l... Читать далее

Thumb_12235122_733488423449416_952809157669043005_n

Tuvojošā Pierīgas novadu vokālo ansambļu skatē Siguldā

18.03.2016 | Elīna Krēvica

Svētdien 20.martā Jūti centīsies savas vokālās dotības parādīt Pierīgas novadu vokālo ansambļu skatē Siguldā, koncertzālē „Baltais flīģelis”. Jau pirms laika rakstījā... Читать далее

Thumb_flock

Cīruļu salidojums

09.03.2015 | Elīna Krēvica

Šogad bērnu vokālais ansamblis „Cīrulītis”, no kura pārtapis arī vokālais ansamblis „Jūti”, svin savu 35 gadu jubileju. Jubilejas koncerti ir sadalīti 3 koncertu ciklos, tiesa, viens... Читать далее