Berries
« Atpakaļ

Interešu klubiņš "Grāmatu tārpiņš"

I am member

Ķekavas pagasta bibliotēkā

Interešu klubi

Vadītāja: Sanda Zālamene

Kontakti: sanda.zalamane@kekava.lv

Tikšanās: katra mēneša pēdējā trešdienā  plkst. 10.30

"Grāmatu Tārpiņš" ir grāmatu klubiņš bērniem vecumā no 0 līdz 6 gadiem. Katru trešdienu plkst. 10.30 mīļi gaidīti visi mazie lasītāji kopā ar auklītēm, mammām, tētiem, vai citiem pieaugušajiem ko mazie delveri pieskata!

Veidojot klubiņu īpaši esam piedomājuši par tiem bērniņiem, kuri savās ikdienas gaitās vēl nedodas uz bērnudārzu, vai kā citādi nav aiņemti savās mazo bērnu tik svarīgajās darīšanās!

Klubiņš tika izveidots 2010. gadā pateicoties 4 bērnu māmiņas Rūtas Baškevicas iniciatīvai un ierosmei, ka būtu lieliski pulcēties bibliotēkā ar mērķi palasīt bērniem priekšā grāmatu un kopīgiem spēkiem veikt kādu nelielu praktisku darbiņu. Vēlamies , lai klubiņa nodarbības vadītu ne tikai bibliotēkas darbinieki, bet arī radošās māmiņas un auklītes.
Iespēju robežās cenšamies pieaicināt arī jaunos aktierus un mūziķus, lai tie kuplinātu mūsu nodarbības ar brīnišķigu, atraktīvu grāmatiņas lasījumu. Pie mums ir viesojušies Nacionālā teātra aktieri Kristians Kareļins, Toms Liepājnieks, mūziķis Normunds Zālamans.

Mūsu pusē ir brīnišķiga bibliotēka, esat mīļi gaidīti!

Šeit apskatāmās bildes no mūsu tikšanās reizēm: 

UZMANĪBU!

Informējam, ka grāmatu klubiņš bērniem "Grāmatu Tārpiņš" turpmāk notiks katra mēneša pēdējā trešdienā pkst. 10.30 Ķekavas pagasta bibliotēkā.

Tiekamies septembrī! :)


Latest news

Thumb_dsc02029

Grāmatu Tārpiņš aicina uz tikšanos!

28.09.2015 | Agency

Hei, hei visiem mazajem grāmatu mīļiem! Grāmatu Tārpiņš ir labs klausītājs, bet rakstīt un lasīt gan vēl tikai mācās! Tāpēc ar mūsu palīdzību lūdz pateikt,ka 30.septembrī plkst. 10.30 Jūs visus ... Read more

Thumb_gamatu_tarpins_labais

Grāmatu Tārpiņa nodarbības vasarā

04.06.2014 | Agency

Informējam, ka vasaras periodā, no 1. jūnija līdz 31. augustam, Grāmatu Tārpiņa nodarbības trešdienās NENOTIKS! Augam, baudam sauli, visu kas brīnišķīgs un tiekamies atkal septembrī!

Thumb_gamatu_tarpins_labais

Grāmatu Tārpiņa sezonas noslēguma pasākums

26.05.2014 | Agency

Visus mazos grāmatu draugus aicinām uz Grāmatu Tārpiņa sezonas noslēguma pasākumu, kurš notiks 28.maijā plkst. 10.30 Ķekavas pagasta bibliotēkā. Šoreiz pie mums ciemos aktieris Toms Liepājnieks, neizpaliks arī PĀRSTEIGUMS!