Berries
← Atpakaļ uz sadaļu

Veļu laika apceres

15.10.2013 | Māris Belovs | rudens,pasākumi,Veļulaiks
First_page_fotoatt_ls0052

19.oktobrī Veļu mielasta gatavošana. 12.00-15.00 Pienācis rudens- mīļuma laiks:) Šis ir laiks, kad atcerēties visus savus tuvos..... aizbraukt un apciemot sen neredzētos un protams, tumšajos vakaros pašķirstīt albūmus un atcerēties aizgājušos. Šie ģimenes kopā pabūšanas brīži bērnos iesēs mīlestības sēkliņu pret dzimtas vēsturi, notikumiem un liks savādāk paraudzīties arī uz vecākiem. Skaistajos miglas vālos, rietošās saules staros un agro rītu sastingušajos rasas pilienos mums pretī sveicienus sūta mūsu senču dvēselītes. Tiem, kuri vēlas piedalīties veļu mielasta gatavošanā un padalīties ar savas dzimtas vēsturi, esat mīļi gaidīti.
Ja vēlaties piedalīties ar savu putraimiņu putras vārīšanā, droši ņemiet sauju putraimu līdzi,
Obligāti! Jāņem līdzi albūms\ fotogrāfijas,kur iemūžināti dzimtas ļaudis, gan senāki gan ne tik seni. Būtu labi pameklēt arī dzimšanas un miršanas datumus, jo uz vietas,katra atbraukusī dzimta varēs veidot Dzimtas Koku. 
Svarīgi palūgt,lai līdzi atbrauc Jūsu dzimtas vecākais pārstāvis, jo viņam būs daudz noderīgas un interesantas informācijas- stāstu, kuri būs aizraujoši arī citiem.
Pulcēsimies atmiņu pēcpusdienai, kura veidos daļu no Mūsu tautas vēstures!!!
Ja netiekat vai nav vēlēšanās, tad aicinu šādu vakaru pavadīt ģimenes pulkā! Katrs mirklis mūs attālina no notikuma un atmiņas aiziet miglas vālos.
Lai saulīte iemirdz kādu stariņu Jūsu atmiņu pūralādēs. 
Uz sazatikšanos! Pasaku Ragana. 
5Ls no ģimenes.


Tāldzirdis radušamies jautājumiem : 29470765

Komentāri