Berries
← Atpakaļ uz sadaļu

Paldies visiem, kuri piedalījās mūsu kopīgajā Jampadracī

17.09.2013 | evija mileiko
First_page_big_maminu_20kluba_20projekts_20111

Ķekavas māmiņu klubs grib teikt lielu paldies visiem, kuri atbalstīja, palīdzēja organizēt un piedalījās mūsu "Jampadracī".

Saules piesildītajā septembra sestdienas rītā bērni varēja izkrāsot ģipša saulītes, iemācīties sasiet mezglus, samīļot trusīšus, izgatavot lellītes un mūzikas instrumentus, krāsot uz asfalta, spēlēt futbolu, mācīties mūziku un darīt daudz citu interesantu lietu. Savukārt pasākuma kulminācija bija Pepijas Garzeķes dzimšanas dienas svinības, kurās piedalījās visi mazie un lielie apmeklētāji, klauniņš, triku meistars, Vinnijs Pūks un Siventiņš, kā arī ekstrēmie riteņbraucēji ar savu šovu.

Finansējumu šim pasākumam saņēmām caur EEZ finanšu instrumentu  no Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas projekta "Atbalsts un integrācijas veicināšana Ķekavas novada bērniem ar invaliditāti un viņu ģimenēm" ietvaros.  Taču mēs vienas to nevarētu īstenot. Tāpēc liels paldies mūsu sadarbības partnerim Ķekavas novada Kultūras aģentūrai un visiem tās čaklajiem darbiniekiem, jo īpaši Andai Kirilovai, paldies Jaunatnes iniciatīvu centram, Ingusam Fjodorovam un Martai Jākobsonei, kuri lieliski vadīja šo pasākumu, paldies Ķekavas bibliotēkai un Sandai Zālamanei, kā arī biedrībai "Solis tuvāk", futbola skolai "Metta", "Zanzibārai", biedrībai "Kusties", Pensionāru padomei, "Saules muzejam", Kristīnei Zavadskai, mākslas skoliņai "Jautrās otas", bērnu attīstības centram "Poga" un daudziem citiem. Tāpat paldies par interesanto programmu Pepijai.

Tāpat paldies mūsu sponsoriem kafejnīcai "Ņamma",  "Kalnakrogam", "Bamba leo" un labdarības organizācijai "GAiN Latvija".

Protams, kas gan būtu pasākums bez dalībniekiem, taču vislielāko paldies sakām visiem projektā iesaistītajiem bērniem un viņu ģimenēm, kuri piedalījās "Jampadracī". 

Komentāri