Berries
← Atpakaļ uz sadaļu

Katlakalna improvizācijas teātris brauc ciemos

28.02.2014 | Toms Zvejnieks | Katlakalns,improvizācija
First_page_untitled

Februāris mums bija diezgan ražīgs mēnesis, pāri visiem mēģinājumiem, paspējām vēl mazliet apbraukt Latviju. Pabijām gan tālajos Balvos, gan ne tik tālajā Bauskā.

Balvus apciemojām saistībā ar lielo Balvu vilka turnīru, kas tik tiešām bija milzīgi liels, jo pulcēja vairāk kā 200 dalībniekus no visas Latvijas. Manījām gan Madonu, gan Rēzekni, gan Gaigalavu, gan Valmieru, gan Dundagu, gan Alūksni, gan pašus Balvus un vēl daudzus citus, ko pat grūti atcerēties. Un, protams, arī Katlakalna improvizācijas teātris ņēma dalību šajā milzīgajā festivālā. Pa dienu piedalījāmies Teātra Sporta turnīros, bet vakarā ballējāmies un uzspēlējām nakts pidžammu turnīros - nu tas bija vēl kas neredzēts, tā vien dēļ bija vērts braukt. Mazliet noguruši un neizgulējušies nākamajā rītā apmeklējām meistarklasi, ko vadīja Arnis Stuburs (improvizācijas teātris "5 uz perona), papildinājuši zināšanas un vēderus laimīgi devāmies mājup. Balvos ieguvām diplomu, simbolisku kausu par piedalīšanos un, galvenais, daudz jaunu draugu.

Nepagāja ne parāk ilgs laiks, kad ceļš veda uz Bausku, kur norisinājās Lielā Murzas teātra sporta turnīrs. Piedalījās Bauska, Iecava, Dobele, Ogre, Ikšķile, Druva, Salaspils, Ādaži, Rīga un mēs, Katlakalna improvizācijas teātris. Kā jau parasti, tad Bauskā arī turnīri iet uz pilnu jautrību. Turnīrā sacentāmies pret Bausku un Ogri, un lai cik cīņa būtu sīva, tad esam parādījuši sevi godam, un diploms par 2. vietu kabatā.

Vairāk par Bauskas turnīru:

http://bauskasdzive.diena.lv/foto-un-video/foto-liela-murzas-teatra-sports-106059

http://bauskasdzive.diena.lv/vietejas-zinas/nosledzies-tresais-liela-murzas-teatra-sporta-turnirs-105908

Tagad izbraukājušies gatavosimies Salaspils turnīram un, protams, Improfestam.

 

Komentāri