Berries
← Atpakaļ uz sadaļu

Interesanti:)

23.10.2013 | Anita Lubova | astrologsmūsulaiks
First_page_piena_cels_6_1_

Astrologs: Turpmākās trīs nedēļas solās būt pilnas klapatu

Šā gada oktobra beigas un novembris astroloģiski nelutinās – daudziem šis laiks var izrādīties kritisks divu aptumsumu un Diž-Čika perioda dēļ. Starpaptumsumu periods no 18.oktobra līdz 3.novembrim «sabiezinās krāsas» ikdienas un politiskajās norisēs. Savukārt Diž-Čika laiks no 21.oktobra līdz 10.novembrim sarežģīs biznesa, visa veida komunikācijas, tirdzniecības un transporta jautājumus.

Naktī uz 19.oktobri gaidāms un labos laika apstākļos arī Latvijā redzams Pusēnas Mēness aptumsums. Tas ievadīs aptumsumu periodu, ko 3.novembrī noslēgs Hibrīdais Saules aptumsums (Latvijā nav redzams). «Aptumsumi jau kopš sendienām iezīmējas kā karmiskās pretestības laiks, tādēļ šajā laikā bizness vai nu pelnīti iet no rokas, vai ir maksimāli piepildīts ar dažādiem šķēršļiem. Šajā laikā ar jebkuru darbību, tēlaini sakot, pamatīgi piepildām karmas trauku. Viss ir sakāpināts, sabiezinātas dzīves krāsas ikvienam atbilstoši individuālajam horoskopam. Ja neesi pārliecināts, ko dari, tad nedari neko! Par vienu gan var padomāt, – kā tikt vaļā no nejēdzīgiem ieradumiem, piemēram, smēķēšanas,» skaidro sertificēts astrologs Kristaps Baņķis.

Aptumsuma enerģētika izteikti ir sajūtama vismaz trīs dienas pirms un trīs dienas pēc to kulminācijas brīža. Mēness aptumsums skars sadzīves sfēru, emocionālo jomu, zemapziņu, dvēseli un spēju adaptēties, provocēs ķildas, skandālus, dvēseliskas nesaskaņas, izraisīs neapzinātas bailes, fobijas, diskomforta izjūtu. Tādēļ pirms Mēness aptumsuma jānodarbojas ar dvēseles, ķermeņa un mītnes attīrīšanu. Jāatceras, ka jebkurai darbībai, kas veikta Mēness aptumsuma laikā, ir grūti labojamas sekas, teic astrologs.

Saules aptumsuma enerģija, kuras kulminācijas brīdis ir 3.novembrī plkst.14:50, ietekmē veselības stāvokli, pastiprina hroniskās kaites. Tādēļ jāievēro mērenība dzīves stilā, nedrīkst pārēsties, nav vēlams lietot alkoholu, pārmērīgi sportot. Uz līdzsvarotu cilvēku psihi Saules aptumsums nekādu ietekmi neatstās, taču jārēķinās, ka var nākties saskarties ar mazāk nosvērtām personībām.
Saules aptumsuma laikā Mēness bloķē Saules gaismu, tādējādi samazinot tās spēku. Cilvēki var zaudēt reputāciju vai arī tikt nostādīti cieņu aizskarošās, pazemojošās situācijās. Aptumsumi var nest līdzi negaidītas pārmaiņas jebkurās lietās, tādēļ tas nav veiksmīgs laiks jaunu lietu sākumam.

«Latvija ir radīta Pilnmēness laikā, iemiesojot visnotaļ sarežģītu horoskopu. Daudzi jau ir ievērojuši, ka Latvijai svarīgi notikumi mēdz sakrist ar Mēness fāzēm,» norāda astrologs. Kā liecina izpētes dati, Saules aptumsumu būtiska ietekme bijusi 1991.gada barikāžu laikā, 27.10.1995. Latvijai izsakot gatavību iestāties un 01.05.2004. Latvijai iestājoties Eiropas Savienībā. Šī gada aptumsums ir īpašs, jo aktivizē Skorpiona zīmi, kas Latvijas horoskopā ir ļoti jūtīgs astroloģiskais punkts. Pozitīvajā scenārijā ietilptu, ja valsts vadītāji, īpaši premjers, prezidents, sabiedrībā ļoti redzami politiķi šajā laikā nāktu klajā ar svarīgiem pozitīviem risinājumiem. Negatīvais scenārijs paredz provokācijas, negatīvismu, nomelnojošas kampaņas, blefošanu un sabiedriskās domas duļķošanu.

Katru gadu notiek no diviem līdz pieciem Saules aptumsumiem, no kuriem parasti viens vai divi ir pilnie Saules aptumsumi. Latvijā nākamais Pilnais Mēness aptumsums gaidāms 2015.gada 20.martā, bet pilnais Saules aptumsums būs tikai 2142.gada 25.maijā.

Turpmākās trīs nedēļas, no 21.oktobra līdz 10.novembrim, biznesu, publisko runu, visa veida kontaktu, komunikāciju, tirdzniecību un transportu ietekmējošā planēta, «debesu sakarnieks» Merkurs virzīsies retrogrādā jeb, no Zemes raugoties, ačgārnā kustībā. Tas nozīmē, ka ar Merkura jomām saistītie procesi un attīstība nenoritēs, kā iecerēts. «Jāņem vērā, ka Merkurs atradīsies transformācijas, krīžu, finanšu un dramatiskā potenciāla piesātinātajā Skorpiona zīmē. Šādas debesu cilpas iespaidā saskarsimies ar nepārdomātiem vai netālredzīgiem politiskiem, ekonomiskiem lēmumiem un darbību, kā sekas izjutīsim vēl ilgi. Negatīvo Diž-Čika ietekmi pastiprinās arī retrogrādais Saturns, kas atrodas turpat Skorpiona zīmē. Tieši šim planētu stāvoklim esmu veltījis skaļus vārdus par kredītu ņemšanas postu,» norāda Baņķis. Viņš ironiski piebilst: «Es teiktu, ka banku tuvumā šajā laikā ar kredītu lūgumiem rādītos vien, piedodiet, trakie. Vai viedie, kuri stāv tam visam pāri… Bet tādu, šķiet, nav daudz un finanšu lietas diez vai ir viņu šī brīža prioritāte.»

Baņķis papildina, ka jaunu uzņēmumu dibinātājiem vai jaunu sistēmu ieviesējiem šajā laikā būs jāsaskaras ar grūtībām visā turpmākajā uzņēmuma mūžā: «Uzņēmuma dibinātājam jāparedz, ka būs iespējami lielāki bankrota draudi, lēnāka attīstība un būtiski iekšēji šķēršļi. Skaidrs, ka labākā laikā dibināti uzņēmumi Diž-Čika laikā izveidotajiem aiztrauksies garām vēja spārniem. Īsos un uz naudu strukturētos mērķus šajā laikā dibinātie uzņēmumi «nepacels», turklāt tie kļūs vēl par slogu vai enkuru, ko grūti pamest un kas (ne)redzami traucē…»

Kā prognozē astrologs, Diž-Čika laikā līdz 10.novembrim tiks bremzēta visa veida komunikācija un ar to saistītie jautājumi. Nav ieteicams akli uzticēties informācijai un apdomīgāk jāizmanto personiskās saskarsmes līdzekļi – vēstules, tālruņi, e-pasts. Nav labvēlīgs laiks jaunu uzņēmumu un kontaktu dibināšanai, jaunu darbu sākšanai, darbavietas maiņai, jaunu projektu sākšanai. Nav ieteicams pirkt automašīnas, datorus, tālruņus, jo šajā laikā iegādātā tehnika slikti kalpos, salūzīs vai pazudīs. Jābūt uzmanīgam, arī parakstot dokumentus, veicot elektroniskos sūtījumus un pārskaitot naudu.

«Cilvēku personīgā saskarsme būs apgrūtināta, tajā būs vērojams negodīgums, neadekvātu vārdu birums. Draugi strīdēsies par sīkumiem, neiedziļinoties otra patiesajos nolūkos. Skolēni diktātos un sacerējumos pieļaus vairāk kļūdu nekā parasti. Tiks kavētas tikšanās. «Uzkārsies» projekti un datori. Autoavārijas un aviokatastrofas kļūs ierastāka lieta. Jaunumi izrādīsies tikai baumas,» brīdina astrologs, piebilstot, ka šis periods būs lieliski piemērots darbu pabeigšanai, analīzei, izpētei, idejām un pārkārtojumiem.

Diž-Čika laikā ne tikai jāpiesargājas, bet arī var paveikt vairākas lietas – apgūt jaunas metodes, pilotprojektus bez investīcijām, testēt kļūdas – tās uzrādīsies, cik tik uziet; paredzēt, ka pārrunās būs konflikti un diskusijas, jo, kā saka, strīdos dzimst patiesība, atgriezties pie sen iesāktiem darbiem, ieviest kārtību dokumentos, atcerēties aizmirsto, mācīties, atbrīvoties no krāmiem, pārrakstīt, rediģēt iepriekš uzrakstīto.

«Bieži novērots, ka Diž-Čika laikā notiek saredzēšanās ar cilvēkiem, par kuriem sen nekas nav dzirdēts, bērnības draugiem, bijušajiem kolēģiem. Atjaunojas sarautās attiecības un atgriežas bijušie mīlnieki. Turklāt Skorpiona pievilkšanās spēks tam visam saknē liks atkarības, finanšu vai seksualitātes spēku,» paredz astrologs.

Retrogrādais Merkurs jeb Diž-Čiks noslēdzas 10.novembrī plkst.23:07, tomēr savu sākotnējo pozīciju, kurā atradās pirms retrogrādā perioda, sasniedz tikai 27.novembrī. «Šo 17 dienu laikā skaudrāk izjutīsim visas Diž-Čika laikā pieļauto kļūdu sekas. Diž-Čika laikā mestais bumerangs sāks atgriezties un daudziem sāpīgi trāpīs pa skaustu,» skaidro astrologs.

«Lai arī periods šķiet smaguma pilns, tas tomēr vairāk raksturojams kā Čūskas gada iespēju laiks, kad Čūska pa īstam rāda savu dabu – vienam «velk nost veco ādu», bet citam būs kā laimi nesošais zalktis ar gudrības kroni galvā,» simbolisko nozīmi skaidro astrologs. «Tas viss ir nieks salīdzinājumā ar 2014.gada pavasara astroloģiskajiem pagrieziena punktiem. Tādēļ, ja kāds teiks, ka viņam ir grūti, prātā nāk īsti latviska paruna: «Nāks citas nedienas, šīs aizmirsīsies!»»

102.000.102.5589
no BNN

Komentāri