Berries
← Atpakaļ uz sadaļu

Improfests Nr3: Iepazīsimies!

17.10.2013 | Toms Zvejnieks | improvizācija,Improfests
First_page_improfests3

Improfests Nr3 vairs nav aiz kalniem. Kamēr vēl gaidam tā atnākšanu, tikmēr piedāvājam iepazīties ar tā dalībniekiem.

Ananāsu ekspresis

"Ananāsu ekspresis" ir jauniešu kompānija, kuri ar savām izdarībām griež riņķī Ogres novadu un netikai. Mums patīk improvizēt visur - uz skatuves, skolas stundās, kojās un uz ielas. Labprāt braucam ciemos pie citiem un uzņemam ciemiņus pie sevis Ogrē!

Katlakalna improvizācijas teātris

Katlakalna improvizācijas teātris apvieno dažāda vecuma dalībniekus, kuru trumpis ir vēlme, azarts un enerģija darboties un apgūt jaunas lietas. Nodarbībās tiek apgūta improvizācija no dažādiem skatu punktiem, kas ļauj ne tikai izprast, bet arī veidot brīnišķīgus stāstus, pieredzēt jaunas lietas un būt brīvam improvizācijas lidojumos.

Jam-teātra šovs PILNĪGI SLEPENI

JAM-TEĀTRA ŠOVS "PILNĪGI SLEPENI" - eksperimentāla platforma dažādu improvizācijas teātru un aktieru sadarbībai. Katrā mūsu izrādē uz skatuves ir redzams atšķirīgs sastāvs, veidojot improvizāciju improvizācijā un īstā jam-session nonākot pie visnegaidītākā rezultāta.

KIVI TV

Esam Kivisti! Aktīvi jaunieši ar sulīgu dzīvesveidu. Katram ir savas nodarbes un uzskati par lietām. Viens otru papildinām, mierinām un uzmundrinām.

Jaunais Miltu teātris

Jaunais Miltu teātris ir cilvēku grupa bez noteiktas telpas, laika un orientācijas, bet ar iespējami regulārām tikšanās reizēm. Un tas viss aizsākās 2007. gada rudenī, kad mazliet nedroši, khm – khm, pareizāk sakot – pavisam nedroši satikāmies kultūras nama pagrabā, lai pamēģinātu radīt TEĀTRI – ko tādu, par ko pašiem tikai attāla nojausma, toties liela apņemšanās un vēlēšanās. Tādējādi bija iekustināts kas tāds, kas ar katru gadu ieinteresēja kādu mums pievienoties un arvien liek iet un darīt jau sešu gadu garumā.

Artūrs Latkovskis (Stand up)

Artūrs vienmēr ir uzskatījis, ka stand-up ir ideāla iespēja izlādēties cilveku priekšā, pastastīt viņiem lietas, kas sen guļ uz sirds, pasniegt tas cilvekiem caur humoru, un kopā ar publiku, atkal pasmieties par kādiem saviem dzīves atgadījumiem, un lietām, kas varbūt arī ir notikuši ar tiem cilvekiem, kas sēž publikā, un tādējādi arī ļaut viņiem izladēties, un vienkārši atpūsties.

Improvizatoru Apvienība „Kaviārs”

Kaviārs- cēlies no persiešu vārda khav-jar, kas nozīmē “spēka gabals”. Kaviārs jeb melnie un sarkanie ikri ir ļoti barojošs produkts un gandrīz bez atlikuma tiek izmantots cilvēka organismā.  Nosacīti ir četru grupu kaviārs – storu, lašu, sīkzivju un okeāna zivju kaviārs. Kaviārs ir produkts, kas uzlabo ēstgribu, un to pasniedz mielasta sākumā kā uzkodu.

Jau šīs nedēļas nogalē aicinām Jūs apmeklēt trešo improvizācijas teātru festivālu jeb Improfestu Nr.3 – tāpat kā iepriekšējie, tas norisināsies Katlakalna Tautas namā!

Pasākums notiks sestdien, 19. oktobrī – sākums plkst. 19:00.

Pasākuma norise paredzēta pie galdiņiem ar līdzpaņemtu cienastu. Ieejas maksa pasākumā noteikta 2 Ls (ar Drauga karti 1,50 Ls).

Komentāri