Berries
← Atpakaļ uz sadaļu

Improfests Nr3!

16.10.2013 | Toms Zvejnieks | Improfests
First_page_teatra_sports_1

Caur rudens vējiem un zeltainām lapām atsteidzies jau 3. improvizācijas teātru sadraudzības pasākums jeb Improfests Nr.3 ir klāt! Tik krāšņi, kā jau rudenī!

Piedalās:
Ananāsu ekspresis (Ogre)
Improvizatoru apvienība "Kaviārs"
Kivi (Kivi TV impro projekts)
Jaunais miltu teātris (Ķekava)
Katlakalna Improvizācijas teātris
Artūrs Latkovskis (stand up)
Jam-teātra šovs "Pilnīgi slepeni"

Par pasākumu

Katra kolektīva uzstāšanās programmai atvēlētas 30 minūtes. Savu šova programmu teātri veido pēc savas sirds patikas, spēlējot gan īsās ainas, gan garās formas, gan muzikālās formas – īsāk sakot, kas pašiem labāk patīk un izdodas.

Pasākuma norise paredzēta pie galdiņiem ar līdzpaņemtu cienastu. Ieejas maksa pasākumā noteikta 2 Ls (ar Drauga karti 1,50 Ls).

Nokļūšana

Nokļūšana norises vietā (Katlakalna Tautas nams, Pļavniekkalna ielā 35) iespējama dažādos veidos, tai skaitā arī ar sabiedrisko transportu (tieši klāt ved mikroautobuss maršrutā Rīga-Pļavniekkalns-Ķekava, bet īsa pārgājiena attālumā izmetot no mikroautobusa maršrutā Rīga-Ķekava vai 26. autobusa – pirmajam te derot pietura “Titurga”, otrajam “Ādiņas”)

Akcija

ParKultūru.lv Facebook profilā spied "like" un "share" un ParKultūru.lv twitter profilā spied RT (retweet) mūsu ziņai un piedalies izlozē! Piektdien plkst. 12.00 izlozēsim divus laimīgos, kuri savā īpašumā iegūs 2 ielūgumus uz Improfestu Nr.3! :)

.

 

Komentāri

Comment_thumb_91657

Toms Zvejnieks 18.10.2013
1

Rit pēdējie sagatavošanās darbi, lai rīt būtu lieliski izdevies pasākums. Gaidīsim ciemos arī Tevi! :)

Atbildēt