Berries
← Atpakaļ uz sadaļu

Februārī uzsāksim jaunas atbalsta grupas vecākiem

10.01.2014 | evija mileiko
First_page_e9c11323db6106ffdfc30def6d06dcf7

Jau februāra sākumā uzsāksim divas jaunas atbalsta grupas tiem vecākiem, kuru ģimenēs aug bērni ar īpašām vajadzībām. Katra grupas tiksies divas reizes mēnesī un to vadīs profesionāla psihoterapeite Kristīne Veckrāce. 

Tāpat šogad katra mēneša pēdējā trešdienā turpināsies arī īpašās "Grāmatu tārpiņa" nodarbības Ķekavas bibliotēka ar kāda aktiera piedalīšanos. 29.janvārī piedalīsies Jānis Znotiņš.

Pasākumus rīko Ķekavas māmiņu klubs sadarbībā ar Ķekavas kulrūras centru projekta "Atbalsts un integrācijas veicināšana Ķekavas novada bērniem ar invaliditāti un viņu ģimenēm" ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Īslande, Lihtenšteina, Norvēģija caur EEZ finanšu instrumentu.

Projekta ietvaros 30 bērni ar īpašām vajadzībām ir saņēmuši reitterapijas nodarbības, piedalījušies integrācijas pasākumā septembra sākumā, katru mēnesi aptuveni pieci no viņiem piedalās "Grāmatu tārpiņā" Ķekavas bibliotēkā, kā arī daļai šo bērnu vecāku šomēnes būs pēdējā tikšanās ar psihoterapeiti Kristīni Veckrāci. Līdzīgi kā nākamās grupas, arī šīs tikās divas reizes mēnesī, izejot astoņu nodarbību ciklu,  

Komentāri