Berries
← Atpakaļ uz sadaļu

Drošāka Interneta Diena 2014

08.02.2014 | Rasma Dombrovska | bibliotēka,apmācības,Internets
First_page_l_11452964

Šogad 11.februārī aicinām ikvienu īpaši aizdomāties par to, kāds varētu būt labāks un drošāks internets, un kļūt par labāku interneta lietotāju!

Centrālais notikums Latvijā būs konkurss vidusskolēniem "Jaunie Interneta Guru". Pasākuma programma pieejama šeit >>>

Ja arī tu vēlies atzīmēt Drošāka interneta dienu:

  1. Iepazīsties ar mūsu mācību blogu: macies.drossinternets.lv un kļūsti par gudru un zinošu interneta lietotāju! Blogā esošā informācija būs noderīga ikvienam, taču it īpaši aicinām blogu izmantot tieši skolās - stundu laikā - diskutējot par interneta drošības jautājumiem! 
  2. 11. februārī Uzticības tālrunis 116111 rīkos ikgadējo akciju "Uzticības tālrunis par drošību internetā", kad ikviens tiek aicināts zvanīt un konsultēties par problēmsituācijām internetā vai ziņot par pārkāpumiem internetā

  3. Vairāk nekā 30 bibliotēkas visā Latvijā ir pieteikušās kopā ar novada jauniešiem palīdzēt apceļot Latvijas lācim skaistākās un interesantākās vietas, veidot stāstus un bilžu galerijas, papildināt māsu Daigas un Elzas jauniešu konkursa „Labākais interneta saturs bērniem” ietvaros izveidoto Latvijas lāča ceļojumu interneta vietni.

  4. Pedagogiem ir iespēja pieteikties bezmaksas apmācību programmai "Interneta atbildīga un droša lietošana" šeit >>>
  5. Noskaties Eiropas mēroga kampaņas video šeit.

Baložu bibliotēka Drošāka interneta dienas ietvaros veiks Baložu vidusskolas 3. un 4. klašu skolēnu apmācību interneta drošībā, pievēršot uzmanību tēmām, kas šim vecumposmam ir aktuālas - sociālo tīklu izmantošana, droša profila izveide un paroļu izvēle.

Aicinām ikvienu aizdomāties par Jūsu datu drošību internetā!

Komentāri