Berries

Tikšanās ar aktrisi Lidiju Pupuri

10. maijs plkst. 16:00, Baložu pilsētas bibliotēkā

pasākums, bibliotēka, tikšanās

First_page_drukat

Baložu bibliotēka un pensionāru padome aicina uz tikšanos ar aktrisi Lidiju Pupuri, grāmatas "Lida citādā" autori Ingrīdu Strodu un redaktori Zaigu Lasenbergu.
"Tev tas ir jāizdara! Tev jāuzraksta grāmata par mūsu Lidu!” tā klasesbiedri tikšanās reizēs mudinājuši pazīstamo radiožurnālisti Ingrīdu Strodu. Tā tapusi grāmata par Lidiju Pupuri – kādreizējo Dailes teātra III studijas audzēkni, Eduarda Smiļģa, Pētera Pētersona aktrisi, par viņas dzīvi, lomām, uzskatiem un dzīves filozofiju. Par aktrisi, kura vēl vienmēr nenogurstoši iepriecina savus skatītājus gan uz Dailes teātra skatuves, gan dzejas lasījumos, gan kino un televīzijas ekrānā.
„Lidija ir ļoti īpatnēja aktrise. Vispirms jau – viņas balss tembrs. To nevar sajaukt ne ar vienu citu. Turklāt jūtams, ka viņa ļoti rūpīgi gatavojas un līdz sīkumam ir pārdomājusi tekstu. Runas māksla Lidijai ir ļoti izkopta. Manuprāt, aiz Almas Ābeles viņa ir nākamā labākā daiļlasītāja. Tā ir kā Dieva runāšana caur cilvēku. (..) Ja vajadzētu dažos vārdos raksturot aktrisi Lidiju Pupuri, tad es teiktu, ka nav lomas, ko viņa nospēlētu pavirši. Nevienas! Viņa visu dara līdz pamatiem.”
Jānis Liepiņš

Komentāri