Berries

TEĀTRA izrāde “ Kukulis”

12. janvāris plkst. 19:00, Baložu pilsētas kultūras nams

Izrādekukulisbaloži

First_page_plakats_03_web

"Pannas Teātris", uzsākot jauno rudens sezonu, viesojās Baložos ar jaunās muzikālās teātra spēles “Kukulis”  radošo komandu un izrādes fragmentiem, apsolot Jaunajā gadā uz Baložiem atvest izrādes pilno versiju!

2015.gada 12.janvārī plkst. 19.00 “Kukulis” būs skatāms Baložu pilsētas kultūras namā

Izrāde ar ironiju un zināmu daļu sarkasma analizēs līdzšinējo kukuļdevēju domu gājienu, atšķirību starp pateicību un kukuļdošanu un vienlaikus atklās veidus, kā īsti kukulis dodams.

            Nereti sastopamies ar situācijām, kad  skaidri zinām - ir jādod vai jāpieņem kukulis, bet cilvēki nezina, kā īsti to darīt. Jautājumi kur? un kā? vieš plašu iespēju loku minējumiem, kas nereti noved pie nesaprašanās un izgāšanās.

            Kad jūs vicināt autoinspektora acu priekšā naudas zīmi un jautājat, vai nevarētu kaut kā sarunāt, un viņš vienmērīgā monotonā balsī nosaka: „Nevicinieties ar to naudu, nolieciet uz sēdekļa”, skaidri redzams, ka jūsu zināšanas šajā jomā ir nepietiekamas. Turklāt katrs kukuļdevējs ir neglābjami līdzīgs mīlētājam, kuram nav pieredzes sava simpātiju objekta aplidošanā. Viņa motīvs ir jauks un sirsnīgs, bet izturēšanās neveikla. Varētu pat teikt, ka kukuļdošanas akta pamatā ir mīlestības jūtas.

            Tāpēc izrādes jautrā pamata stīga ir izsmiet un atmaskot muļķīgās kukuļdošanas shēmas un pārvērst tās mīlestības pilnās attiecībās.

Pannas Teātris izrādē „Kukulis” apņēmies kliedēt neskaidrības un dot atbildes uz šiem neērtajiem jautājumiem par to, kur, kā, cik un ar ko kukuļot.

Izrādes nolūks ir mudināt cilvēkus ļauties šim mīlestības uzplūdam situācijās, kad jādod kukulis, - labāk dod buču, nedod kukuli!

            Kukuļa „receptes” autori: scenāristes Gunta Kalniņa un Inta Bernova, režisors Juris Rijnieks, bet lomās – publikas iemīļotie aktieri Ģirts Ķesteris, Maija Doveika, Zane Daudziņa, Aldis Siliņš un Juris Lisners, kuri ziedu vietā pēc izrādēm labprāt pieņems arī dažāda veida kukuļus:)

Biļetes: EUR 7,00; 8,00, 9,00 Baložu  k/c un Biļešu Paradīzes kasēs no 24.novembra!                                                                                                  

 INFO 26551966, 67917453

Jūs labsajūtai darbosies izbraukuma kafejnīca!

Biļetes uz divdaļīgo muzikālo komēdiju “Kukulis” Jums var noderēt kā lieliska dāvana draugam, darba kolēģim, tuviniekam vai uzticamam kaimiņam Ziemassvētkos!

Par Izrāžu apvienību “Panna”

                Izrāžu apvienība “Panna” Jau vairākas reizes ir viesojusies Ventspilī, tai skaitā ar populāro izrādi “Gribu Bērnu!”  Tūkstošiem skatītāju visā Latvijā  jau iepazinuši “Pannas” stand-up izrādes “Tētis”, “Tāda es esmu', “ Puse no sirds”, “Līgavainis, kas  likušas skatītājiem izjust prieku un jautrību  gandrīz visos kultūras centros Latvijā, kā arī priecējušas tautiešus, viesojoties Īrijā un Zviedrijā un tālajā Austrālijā. www.pannasteatris.lv

Informācija: www.pannasteatris.lv

Komentāri