Berries

Sirēna un Viktorija

1. marts plkst. 16:00, Katlakalna Tautas namā

komēdija, profesionālaisteātris

First_page_sir_na_un_viktorija__j._deinata_foto

Ar izcilā režisora Feliksa Deiča komēdiju “Sirēna un Viktorija” aktieri Aīda Ozoliņa, Jakovs Rafalsons un Gunta Virkava viesosies 2020. gada 1.martā plkst. 16.00 Katlakalna Tautas namā.

 Ar Aleksandra Gaļina lugā “Sirēna un Viktorija” divas sievietes ir kā pretpoli, kas nemanot ļaujas piedzīvojumiem ar noslēpumainu vīrieti. Viena ir vientuļa skolotāja ar angļu gramatiku somā, bet otra ar skotu viskiju uz galda izbijusi biznesmene. Abas dāmas pietiekoši atšķirīgas, bet tajā pašā laikā līdzīgi vientuļas, kuru dzīvi sagriež kājām gaisā vīrietis. Noslēpumainais svešinieks sola piepildīt dāmām visslēptākās vēlēšanās. Rodas jautājums, vai daudzsološais vīrietis ir tas, par ko uzdodas?   

“Esam priecīgi, ka no skapja varam izvilkt režisora Feliksa Deiča senu iestudējumu, kurš ir piesātināts ar pozitīvu attiecību, cilvēcības un komēdijai raksturīgu pārpratumu garu. Gribas notvert labās un pozitīvās sajūtas aiz astes, nelaist tās vaļā. Mēs gribam parādīt cilvēkiem pozitīvi cilvēcīgu izrādi, jo zinām, ka arī Felikss Deičs tā gribētu.

Viņš no mākoņa maliņas savus aktierus vēro. No režisora atvadījāmies augustā, bet izrādes dzīvo savu dzīvi tālāk, kamēr ir skatītāji un kamēr aktieri var nospēlēt.”, tā par iestudējumu saka aktieris Jakovs Rafalsons.

 

Izrāde 2 daļās. Izrādes garums 1.40h.

 

Biļetes: EUR 8.00 iepriekšpārdošanā no 3.februāra Katlakalna Tautas namā

Komentāri