Berries

Sievišķības vakari

26. marts plkst. 18:30, Doles Tautas namā

First_page_info_siev_vakari

SIEVIŠĶO GUDRĪBU UN NOSLĒPUMU VAKARI

1. Sieviete Dieviete

Ja sievietes dzīvotu „sievišķajā enerģētikā” un vīrieši „vīrišķajā enerģētikā”,  tad nemūžam nebūtu iespējams sastrīdēties…

Runāsim par to, ko nozīmē dzīvot sievišķajā un vīrišķajā enerģētikā, kāds ir sievietes un vīrieša galvenais uzdevums, laimes stāvoklis un kas ir enerģijas avoti sievietēm un vīriešiem. Par sievietes ķermeni un to, cik Radītājs gudri to izveidojis.

2. Kā atpazīt savu lielisko vīrieti un sievišķā un vīrišķā harmoniska mijiedarbība jeb pareiza enerģijas plūsma attiecībās. Un pavisam nedaudz par vīramātēm

Runāsim par Ābeci, kas jāzina sievietes sirdij, lai atpazīstu savu īsto, vienīgo un lielisko vīrieti. Un par to, kā veidot harmoniskas attiecības, kurās katrs pārvalda savu sfēru. Sieviete – attiecību smalkā plāna burve, vīrietis – materiālo vērtību radītājs un pārvaldītājs. Pārrunāsim arī mūsdienās bieži sastopamos „greizos” attiecību modeļus, to cēloņus un sekas.

Kā mēs iegūstam savas vīramātes un kāpēc vīramātes “tā” rīkojas? Ko darīt, lai mēs būtu labas dēlu mātes un vīramātes?

3. Sievietes lomas attiecībās ar vīrieti

Tās nav sociālās lomas, bet gan lomas, ko sieviete izkopj attiecībās ar savu vīrieti.

Vīrietim ir viena vienīga loma attiecībās visu mūžu – VĪRIETIS! Var būt vīrieši ar tēva, vira vai citām iemaņām, bet.. VĪRIETIS.

Savukārt sievietei, lai kopdzīve būtu harmoniska un bez rutīnas, ir jāiejūtas piecās lomās.

Runāsim par katru no lomām  un kad vislabāk iejusties katrā notām. Padomāsim, kas notiek, ja sieviete „aizsēžas” kādā no lomām vai par kādu aizmirst…

4. Sievišķās askēzes jeb sievišķības instrumenti, ko sevī spodrināt visu mūžu. Īstas sievietes postulāti

Askēzi varētu nosaukt kā vingrināšanos tikumā jeb integrēt savā dzīvē to, ko neesi darījis, pieliekot spēku un gribēšanu, lai tas notiktu. Askēzi ievērot nav viegli, tas ir darbs ar sevi un nemitīga savu ikdienas ierasto darbu veikšana askēžu ietvaros.

Askēzes ir vienīgā lieta, kur sievietei ir vērts ieguldīties AR PIEPŪLI.

TAS IR INSTRUMENTĀRIJS LAIMĪGAI DZĪVEI! Trīs sievišķās askēzes ir instrumenti, kas palīdz sievietei izpildīt visas lomas!

Pavisam ir 26 sievišķās askēzes, no kurām svarīgākās ir trīs, kuras arī pārrunāsim dziļāk.

Nedaudz pieskarsimies arī īstas sievietes postulātiem.

5. Sievietes un vīrieša saules jeb čakras

Šī būs ļoti dziļa un nopietna saruna par enerģētisko mijiedarbību starp sievietes un vīrieša čakrām. Kā, pārzinot šos dabas likumus,  sievietei nodrošināt labu veselību sev, savam vīrietim, kā arī uzturēt veselīgas attiecības un mikroklimatu ģimenē.

6. Instinkti un seksualitāte

Par zvēru vai zvēriņu, kas dzīvo katrā sievietē un vīrietī. Par prasmi mūsu dzīvnieciskos instinktus apzināties, pārvaldīt un gudri izmantot savā labā. Seksa noslēpumu šķetināšana jeb tas, par ko ikdienā skaļi nerunā. 

7. Dažādi cilvēku tipāži

Katrs no mums ir kā dimants ar daudz dažādām šķautnēm. Dažādie cilvēku dalījumi tipos palīdz labāk ieraudzīt savas un sev tuvu cilvēku dažādās šķautnes, lai dziļāk izprastu kas katram no  mums rada laimes sajūtu, kādas ir galvenās vērtības, kā labāk pavadīt brīvo laku utt.

8. Kursa noslēguma ballīte ar sarunām, sarunām, sarunām un pašgatavotiem našķiem

Komentāri