Berries

Miniatūrgrafikas izstāde " Sirdslieta"

1.-28. marts, Ķekavas novadpētniecības muzejs

Ķekavasmuzejs, grafika

First_page_sirdlieta-2018-01

Lai iepazīstinātu pēc iespējas plašāku publiku ar māksliniekiem, dažādajām grafikas tehnikām un popularizētu grafiku kā autonomu mākslas jomu, miniatūrgrafikas izstāde katru gadu tiek rīkota kādā no Latvijas pilsētām (2012. gadā Rīgā, 2013. gadā Valmierā, 2014. gadā Siguldā, 2015. gadā Jelgavā, 2016/17. gadā Ventspilī).

Šogad Biedrība “Grafikas kamera” izstādē vieno pieredzējušus un jaunus māksliniekus Ķekavas novadpētniecības muzeja izstāžu zālē, kur līdzās grafiskajām miniatūrām skatītājiem būs iespēja iepazīt arī dažādus grafikas tehnikas darbarīkus un materiālus.

Kuratore Lāsma Pujāte-Stūre izstādei izvēlējusies spilgtu latviešu mākslinieku izlasi: Aleksands Boče, Maija Dragūne, Mārīte Kluša, Agnese Kurzemniece, Inese Lieckalniņa, Ilze Lībiete, Maija Mackus, Ieva Nagliņa, Lāsma Pujāte-Stūre, Ausma Šmite, Kate Seržāne, kā arī  mākslinieki  no Lietuvas Vaiva Kovieraitė-Trumpė, Nīderlandes Rogier Arents un Asnate Bočkis un Serbijas Milos Djordjevic.

Izstādes atklāšana 1. martā, plkst. 18.00

Izstāde „Sirdslieta” skatāma no 1. marta līdz 28. martam.

No otrdienas līdz piekdienai 10.00 – 17.00 un sestdien 9.00 – 14.00

Ķekavas novadpētniecības muzeja, Rīgas iela 26, Ķekava, Ķekavas novads, LV-2123

Izstādi organizē biedrība „Grafikas kamera” sadarbībā ar Ķekavas novadpētniecības muzeju. Finansiāli atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Komentāri