Berries

Meditāciju cikls "Iepazīsti sevi caur iepriekšējām dzīvēm"

3. marts plkst. 19:00, Baložu pilsētas kultūras namā

Meditācijucikls"Iepazīstisevicauriepriekšējāmdzīvēm"

First_page_dr

Ko mēs darīsim meditāciju vakaros?

Meditāciju ciklā „Iepazīsti sevi caur iepriekšējām dzīvēm” es lēni, mierīgi un plūstoši iepazīstināšu jūs vispirms ar meditāciju, ievedot jūs vieglā labsajūtas un līdzsvara stāvoklī. Lai jūs saprastu, cik viegli varam pieslēgties zemapziņai.

Izstāstīšu kāpēc un kā palīdz iepriekšējo dzīvju pieredze, atbilstoši katra vakara tēmai. Pirmajās tikšanās reizēs veiksim sagatavošanās vingrinājumus tālākiem ceļojumiem, tāpēc svarīgi pieslēgties jau pirmajā vakarā. Testēsim uztveres kanālus.

Pamazām ar drošiem soļiem virzīsimies uz iepriekšējo dzīvju vispatīkamākajiem notikumiem kopējā meditācijā. Svarīgi ir zināt, ka šis process ir regulējams un vadāms. Mērķis - katrā tikšanās vakarā iepazīt kādu savu šķautni, gremdējoties iepriekšējo dzīvju atmiņās.

Ko tu iegūsi?

Cikla ietvaros tu iegūsi iespēju iepazīt savas dvēseles patīkamās pieredzes, izbaudīt iedvesmojošu ceļojumu, atvērt plašāk apziņu. Redzēt savus talantus, sajust kā ir būt pretējā dzimuma ādā, vai kā ir būt dzīvniekam, dvēseļu pasaulē satikt savus dvēseļu biedrus. Paplašini savu redzesloku. Tikai dažiem neizdodas nokļūt iepriekšējās dzīvēs un pārsvarā tikai baiļu dēļ. Meditāciju cikla ietvaros skatīsimies tikai labvēlīgās, harmoniskās dzīves. Ja radīsies kāds sarežģītāks jautājums varēsiet pieteikties uz privātu konsultāciju ar 30% atlaidi pēc otrās nodarbības.

Kas ir reinkarnacionika?

Reinkarnacionika ir regresijas metožu kopums, ar kuru palīdzību cilvēks var pieredzēt un iegremdēties iepriekšējo dzīvju vai arī šīs dzīves notikumos. Ar mērķi saprast un atrisināt kādu šīs dzīves situāciju. To apskatot no dažādām pusēm ar iespēju „pieskarties” citu dalībnieku – piemēram, oponenta emocijām, domām un sajūtām. Kā arī var iegūt kādus nepieciešamus resursus no iepriekšējām pieredzēm, piemēram, harmoniskas attiecības, talantus, pilnvērtīgu naudas plūsmu, valodas u.t.t Bieži klientam mainās skatījums uz kādu notikumu, un līdz ar to mainās arī izraisītās nepatīkamās emocijas un to sekas. Kā arī var iegūt kādus nepieciešamus resursus no iepriekšējām pieredzēm, piemēram, harmoniskas attiecības, talantus, pilnvērtīgu naudas plūsmu, valodas u.t.t

 

Par lektori:

Patiesās zināšanas  - tās ir iepazīt sevi.

Šrī Šrī Anandamutri

 

Kas es esmu, jeb stāsts  - no sērkociņa kastītes līdz visuma plašumiem.

 

Esmu laimīga sieva, interesanta, saprotoša, dažreiz norūpējusies māte trim bērniem, meita, māsa, draudzene un ... pāri visam zināšanu, sakarību un pilnības meklētāja un vēstītāja. Sākotnēji tās meklēju ārpusē, bet kā izrādījās visas patiesās zināšanas un pilnība jau ir manī, manā dvēselē.

Sevis meklējumos esmu bijusi vienmēr, bet „intensīvais kurss” sākās pirms 9 gadiem. Soli pa solim kāda grāmata, kāds stāsts, kāds cilvēks... Pirmais lielais solis tuvāk sev pašai bija joga, tā stipri mainīja manu attieksmi pret dzīvi. Mainīja pašu sajūtu dzīvot, dodot iespēju ieklausīties ķermenī un vērot kā ķermenis savukārt iedarbojas uz prātu. Un ka šie lielumi nav atdalāmi. Pirmās meditatīvās prakses. Paralēli rakņājos rietumu un vēdiskajā astroloģijā, ajurvēdā un numeroloģijā.

Un tad jau ķermenis dažādi, arī ar slimībām, sāka ziņot, ka neesmu uz īstā ceļa. Strādāju par grāmatvedi, man tas padevās. Tomēr sāku smakt savā darba vietā, piefiksēju, ka meklēju ieganstu, lai uz darbu neaizietu. Parādījās interesanta sirds kaite, kura vēlāk, kad pareizie lēmumi tika pieņemti, mistiski pazuda. Pa slimības laiku atpūšoties un sakārtojot domas bez ikdienas steigas arī atnāca sapratne, ka jāmaina vide un nodarbošanās. Ka šis ir tikai darbs, lai kaut ko darītu un kaut ko nopelnītu, nevis darbs, kas mani iedvesmo un dod gandarījuma sajūtu. Bet es taču tur pavadīju 8 stundas dienā!!! Šī sajūta, ka kaut kas nav kārtībā, ka kaut kā pietrūkst un jūties piespiests mani neatstāja.

 Vizīte pie astroloģes Agneses Fūrmanes 2013. gadā deva virzienu manai turpmākai izglītībai – psiholoģijai, tā zvaigznēs esot rakstīts. Sāku mācīties, nu jau ar domu kā šīs zināšanas izmantot profesionāli. Četrus gadus mācījos praktisko psiholoģiju, neirolingvistisko programmēšanu un Ēriksona hipnozi pie Mg.psych. Daces Rolavas, dr. med. Žana Bekio, pazīstama franču hipnopsihoterapeita, hipnozes programmas vadītaja Parīzes XI Universitātē un viņa kolēģa dr.med. Pjēra Lelonga, psihoterapeita. Ieguvu brīniškīgas, pielietojamas zināšanas ar ko strādāt palīdzot klientiem dažnedažādās situācijās. Pati augu un pilnveidojos, mainot ierobežojošos uzskatus uz pilnvērtīgākiem, vai iztiekot bez tiem. Arvien paplašinot savu apziņu, vērojot cik dažāds, vienreizējs un brīnišķīgs ir katrs no mums, arī tas bomzītis uz trepēm.

Tomēr man vēl joprojām bija par maz. Ar aizrautību iebraucu arī Maiju kalendārā. Interesanti. Iedvesmojoši. Izmantojams. Novērtēju Cigun transformējošo, sakārtojošo, enerģiju koncentrējošo iedarbību.

Solis pa solim, meditācijas, sapratne un pilnības sajūta jau tepat .... kā rezultātā beidzot saņemos pamest nemīlamo darbu, it kā piešķirot sev balvu par paveikto.

Tad, it kā nejauši un likumsakarīgi reinkarnacionika pati iekrīt man klēpī. Netīšām uzduros kārtējai interesantajai lietai - mācībām Reinkarnacionikas institūtā. Jā! Gribu, un ļoti! Un..... tad es atcerējos, ka jau sen, lasot Maikla Ņūtona „Dvēseļu ceļojums”, kur tiek aprakstīta hipnoterapeita pieredze ar klientiem, kurus viņš iegremdē atmiņās par iepriekšējo dzīvju pieredzi un dvēseļu pasauli, es izteicu stipru vēlēšanos – tas ir tas, ko es gribu darīt, vest cilvēkus ceļojumos uz iepriekšējām dzīvēm.

Jau toreiz „Dvēseļu ceļojumu” lasot, es uztvēru un sajutu bezgalīgo plašumu un pilnību, it kā pilnu ciklu, kas aptver visu cilvēka būtību. Tagad esmu atvērusi šo plašumu sevī, pieredzot savas dvēseles rotaļas un atklājot veidu kā izzināt sevi. Reinkarnacionikas metode darbojas, tāpēc ar milzīgu prieku dalos šajā pieredzē un izjūtu patiesu gandarījumu palīdzot cilvēkiem iepazīt sevi caur iepriekšējām dzīvēm un dvēseļu pasauli.

Esiet droši! Vēlēšanās piepildās!

 

Zanda Deņisova, reinkarniste

 

 

 

Komentāri