Berries

Mana kaķa diensgrāmata

26. februāris plkst. 16:00, Baložu pilsētas kultūras namā

standup

First_page_balo_i_hor._mkd

Jānis Jarāns monoizrādē pieaugušajiem

MANA KAĶA DIENASGRĀMATA

 

BALOŽU kultūras namā 26. februārī 16:00

 

Tautā bieži ir dzirdēts teiciens- nevis kaķis dzīvo pie mums, bet gan mēs dzīvojam pie kaķa. Ja kāds vēl par to šaubas, tad komēdijā „Mana kaķa dienasgrāmata” par to neatstās ne mazākās šaubas. Izrādē rotaļīgā un asprātīgā veidā tiks apspēlēta saimnieku dzīve, tikai no kaķa redzējuma. Dažādas dzīves situācijas, kas pirmajā mirklī līdzinās rutīnai, iegūst pilnīgi jaunu kvalitāti, ja uz to visu paskatās ar „īstenā mājas saimnieka acīm”.

Pikanti, smieklīgi, reizēm pat ar nelielu rupjības un cinisma devu tiks parādīts viss, ko jūsu neatkarīgais mīlulis domā par jums.

Fragments no kaķa dienasgrāmatas:

-Piem...  zem krēsla. Labi! Garlaicīgi. Atcerējos savu trauksmaino jaunību, kā mani pieķēra virtuvē pie kondensētā piena bundžas! Paspēju iebāzt ķepu bundžā līdz pašam elkonim. Atnāca Viņi un tak sāka bļaut. Palīdu zem gultas. Guļu zem gultas, laizu ķepu-ņirdzu. Biju lepns par sevi.

-Šodien man ir uznācis slinkums. Slapināt slinkums, ieēst vairs nevaru. Ielīdu skapī, snaužu. Viņi nervozē, tramīgi skatās, vēl nezin, ko Viņiem būšu sagatavojis. He!

 

Jānis Jarāns:

Pārsmiesieties uzzinot, ko patiesībā tavs četrkājainais mīlulis domā par tevi.

 

Dramatizējums, režija - Ivars Lūsis

Kaķa lomā - Jānis Jarāns

 

Biļešu cenas:

decembrī 5.00 €,;

janvārī 7.00 €;

februārī 9.00 €!

                                                                  Biļetes nopērkamas Baložu KN un Biļešu Paradīzes kasēs

Komentāri