Berries

Lielais loms

27. oktobris plkst. 18:00, Baložu pilsētas kultūras namā

komēdija

First_page_lielais_loms_bkn

Komēdija divos cēlienos  “LIELAIS LOMS”

 

Sestdien, 27. oktobrī plkst. 18.00 Baložu pilsētas kultūras namā izrāde pēc Annas Brigaderes lugas motīviem ,,Lielais loms”.

         

          Gluži kā sena skaņu plate A. Brigaderes luga “Lielais loms” aizsauc laikos, kad debesis bija zilākas un zāle zaļāka. Bet ļaudis tādi paši kā šodien – mīlestības alkstoši un meklējoši. Krāšņu aktieru buķeti veidojuši divi iestudējuma režisori Juris Kalniņš un Voldemārs Šoriņš. Lomās: Artis Drozdovs, Romāns Bargais, Evija Skulte, Voldemārs Šoriņš, Indra Burkovska, Raimonda Vazdika, Ance Kukule, Aīda Ozoliņa, Dace Makovska, Juris Kalniņš vai Jānis Kirmuška.

          Metot laipu uz iecerētās sirdi, tiek likti lietā visādi stiķi - “improvizācija”, “interpretācija”, “traktēšana” un “fraktēšana”...  Un kaut arī šo jēdzienu skaidrojumu bieži neizprot arī paši izrādes varoņi, tas netraucē nonākt pie laimīgām beigām – pāru dabošanās.

          Dzīves prieks bez moralizēšanas, raksturu spilgtums un dullības gars kopā ar krāšņu aktieru buķeti. Par horeogrāfiju rūpējās Raimonda Vazdika, producente Aīda Ozoliņa.

 

Biļetes nopērkamas Biļešu Paradīzes kasēs un Baložu kultūras nama kasē.

Septembrī biļetes nopērkamas par īpašu cenu -  EUR 7,00; oktobrī EUR 10,00.

Skolēnu biļetes cena EUR 5,00.

INFO 26551966,67917453

Komentāri