Berries

Izrāde "Kukulis" IZPĀRDOTS

12. oktobris plkst. 14:00, Baložu pilsētas kultūras nams

First_page_plakats_03_web

Izrāde ar ironiju un zināmu daļu sarkasma analizēs līdzšinējo kukuļdevēju domu gājienu, atšķirību starp pateicību un kukuļdošanu un vienlaikus atklās veidus, kā īsti kukulis dodams.

Izrādes jautrā pamata stīga ir izsmiet un atmaskot muļķīgās kukuļdošanas shēmas un pārvērst tās mīlestības pilnās attiecībās.

Pannas Teātris izrādē „Kukulis” apņēmies kliedēt neskaidrības un dot atbildes uz šiem neērtajiem jautājumiem par to, kur, kā, cik un ar ko kukuļot.

Izrādes nolūks ir mudināt cilvēkus ļauties šim mīlestības uzplūdam situācijās, kad jādod kukulis, - labāk dod buču, nedod kukuli!

            Kukuļa „receptes” autori: scenāristes Gunta Kalniņa un Inta Bernova, režisors Juris Rijnieks, bet lomās – publikas iemīļotie aktieri Ģirts Ķesteris, Maija Doveika, Zane Daudziņa, Aldis Siliņš un Juris Lisners, kuri ziedu vietā pēc izrādēm labprāt pieņems arī dažāda veida kukuļus.

Ja vēlies redzēt, kā top jaunā izrāžu apvienības muzikālu dzīves spēli - komēdiju divās daļās "Kukulis", tad pasteidzies iegādāties vienu no 100 ieejas biļetēm!

Biļetes nopērkamas Baložu kultūras nama kasē, tālr. 29450708, 26551966, 67917453

Komentāri