Berries

IZPĀRDOTS!!!! Sieviete kā konfekte PIRMIZRĀDE

31. janvāris plkst. 19:00, Baložu pilsētas kultūras namā

Briedumakomēdijastand-upstilā"Sievietekākonfekte"

First_page_sieviete_ka_konfekte_a2_26.11.2019._jpg_-_copy

IZPĀRDOTS!!!

SIEVIETE KĀ KONFEKTE - brieduma komēdija stand-up stilā

PIRMIZRĀDE

Piektdiena, 2020. gada 31. janvāris - 19:00
Baložu pilsētas kultūras nams

Izrāde “Sieviete kā konfekte”, brieduma komēdija stand-up stilā divās  daļās.

Titullomā - Zane Daudziņa, režisors -  Juris Rijnieks, autore -  Aiva Birbele.

 

Ko darīt, ja cienījamā vecumā esat nonākusi ne visai cienīgā situācijā? Ko darīt, ja gribas šokolādi, bet viss, ko dzīve piedāvā, ir izlauzt zobus pret ledenēm? Šis ir stāsts par sievieti, kura prot izgludināt saburzīto konfekšu papīrīti un padarīt sevi par gardumu, kuram nekad nebeidzas derīguma termiņš.

Tas bija ne tik sen, kad mūsu padomju sievietes, lai kur vadītu savas darba gaitas –skolās, slimnīcās vai aiz veikalu letēm –, savos 55 gados bija pelnījušas apsiet lakatiņus un apsēsties ar Daiļradē ražotajām segām pārklātajos klubkrēslos, lai adītu zeķes un dotu viedus padomus jaunajiem, kuriem vēl tik daudz dzīvē jāpaveic.

Šodien sievietei 58 gadu vecumā saņemts maģistra diploms biznesa vadībā. Bērni viņai sagādājuši jauno MacBook Pro, viņa iekāpj savā BMW markas automašīnā, aiztraucot pilsētas rosīgajās ielās, lai palielinātu apgrozījumu un sasniegtu uzstādītos augstos mērķus.

Tikai 50 gadi šķir šos notikumus. Visi esam redzējuši apsveikuma kartītes, kur pie puķēm blakus tie cipari –30, 40, 50 un vairāk. Mēs vēl nezinām, kā ir saņemt kartīti ar savu vārdu un 100, bet mēs varam pastāstīt par sievieti, kura nesen saņēmusi kartīti ar 50.  

Izrāžu apvienība “Panna”

Darbosies bufete

Ieeja: EUR 8,00; 10,00; 12,00

Komentāri