Berries

“Dīvas neparastie piedzīvojumi viesnīcā” (Diva In Hotel)

31. marts plkst. 16:00, Baložu pilsētas kultūras namā

Cirkaizrāde“Dīvasneparastiepiedzīvojumiviesnīcā”

First_page_31.03_cirks

Svētdien,  31.martā plkst.16:00 aicinām uz cirka izrādi BALOŽU kultūras namā!

            Uz izrādi aicinām gan lielos, gan mazos skatītājus – visu ģimeni!

             Izrāde “Dīvas neparastie piedzīvojumi viesnīcā” (Diva In Hotel) ir savdabīgs brīnumaino pārvērtību, žonglēšanas, ekscentrikas un eksotisko triku kaleidoskops, kurā  bagātīgi pārstāvēti  tradicionālie cirka žanri netradicionāli  teatralizētā  uzvedumā. Izrāde ir svētku noskaņas caurstrāvota. To nodrošina  gan fantastiskā tērpu kolekcija, kuru dažu minūšu laikā, nenepazūdot no skatītāju vērojošājām acīm, pielaikos Dīva, lai izvēlētos  pašu krāšņāko. To nodrošinās Dīvas kavalieris, veikli asistējot kaprīzajai  skaistulei, brīžam palīdzot tērpu mainīt pat ar sešmetrīgas pātagas palīdzību...

            Starp citu, priekšnesums Diva In Hotel tiek gatavots Ginesa rekorda pieteikšanai.

            Cirka izrāde domāta ikkatram, kas vēlas vakaru pavadīt jautrā, azartiskā gaisotnē. Lielam un mazam! Visai ģimenei! Par īpašu jautrību mazajiem skatītājiem parūpēsies jautrie taksīši.

            Latvijas  cirka mākslinieku duets Ina un Kristaps “Creative duo” pēdējo 10 gadu laikā daudz koncertē Eiropas valstīs ( “Circus Salto -Kerstcircus Sander&Friend” Nīderlandē , “Cirque Alexandre Bouglione Officiel”  un “Circus Rose-Marie Malter” Beļģijā, franču TV šovs “Le Plus Grand Cabaret Du  Monde”,  “Circus at Coliseu de Lisboa” Portugālē, franču koncertaģentūra MAS Music, Arts & Show ....), uzstājušies  arī Minskas, Maskavas, Baku, Almatas valsts cirkos un Nikuļina Maskavas cirkā, kā arī ieguvuši laureāta titulus un specbalvas prestižajos starptautiskajos cirka festivālos    Rīgas cirkā (Latvija), Uhaņā (Ķīna),   Ašdodā (Izraēla) , Maskavā (Krievija), Almatā un Astanā (Kazahstāna).

 

 

Plānotais  izrādes garums: 1 stunda bez starpbrīža.
Izrāde domāta visiem bez vecuma un valodas ierobežojuma.

 

Biļešu cenas sēdvietām – 6, 8, 10  eiro.

Piedāvājam 25% atlaidi biļetei ar atsevišķu sēdvietu  bērniem līdz 7 gadu (ieskaitot) vecumam (pieaugušo pavadībā).

Klēpī – bērni bez maksas līdz 3 gadu vecumam.

Biļetes nopērkamas www.bilesuparadize.lv  un arī kultūras namā.
 

Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat ka:
• varat tikt fotografēts un filmēts;
• Jūsu attēls var tikt izmantots TV un interneta translāciju laikā, filmās, fotogrāfijās, audiovizuālajos ierakstos u.c. masu mediju publikācijās.

Komentāri