Berries

Bučas visiem, Dzintara Čīčas koncerts

28. februāris plkst. 19:00, Baložu pilsētas kultūras namā

DzintarsČīča

First_page____as_affi_scaron_a

BALOŽU kultūras namā PIRMO reizi uzstāsies DZINTARS ČĪČA

 ar jubilejas koncertu ''BUČAS VISIEM''!!!

 

28.februārī plkst. 19:00 ar savu 25 gadu jubilejas koncertprogrammu “Bučas visiem” viesosies iemīļotais dziedātājs Dzintars Čīča. Koncerts 2 daļās!

Kaut arī solists nu jau ir brašs jauns vīrietis, vēl aizvien klausītāji viņu dēvē par mazo Dzintariņu un viņa solokoncerti pulcē pilnas zāles visā Latvijā. Gluži kā pirms 15 gadiem, kad Latvija Čīču iepazina Raimonda Paula koncertos, Bērnu Eirovīzijā un Latvijas Šlāgeraptaujā.

Visu laiku populārākās Dzintara Čīčas dziesmas, kā arī jaunāko laiku hīti būs koncertprogrammas “Bučas visiem” repertuārā - “Nāc un dziedi”, “Par to”, “Tu esi vasarā”, “Likteņlīnijas” u.c. Neizpaliks arī klausītāju iemīļotās čigānu romances. Kopā ar solistu muzicēs lieliskais pianists Anatolijs Livča, bet koncertu vadīs Dzintara Čīčas uzticamais mūzikas draugs Kaspars Antess.

“Man paliek 25, bet uz skatuves esmu 15 gadus. Šādā nozīmīgā brīdī man ir svarīgi būt kopā ar saviem klausītājiem, kuru atzinību es vērtēju augstāk par balvām un diplomiem,” tā pirms sava jubilejas koncerta atzīst Čīča.

Pirms un pēc koncerta būs nopērkams Dzintara Čīča mūzikas albums ar paša solista svaigi parakstītu autogrāfu!

Biļetes uz koncertu ir nopērkamas Baložu pilsētas kultūras nama kasē un “Biļešu Paradīzes” kasēs. Biļetes cena ir 7,00;8,00 un 9,00 Eur!

Komentāri