Berries

Atvērtās dienas laukos

14. maijs, Ķekavas novads

First_page_alogo

Pavasara “Atvērtās Dienas laukos” ir signāls pilsētniekiem – ārpilsētas brīvdienu sezona ir sākusies! „Lauku ceļotāja” rīkotā akcija vienlaikus noritēs 101 lauku saimniecībā, visos Latvijas novados un apmeklētāji tiek gaidīti visas dienas garumā. Katra saimniecība šajā dienā sagatavojusi kādu programmu, ekskursiju, degustāciju, piedzīvojumu vai citu piedāvājumu, kas nav pieejams ikdienā.


Atvērtās Dienas laukos Ķekavas novadā:

Zirgu ferma "Dārziņi"
Akcijas dienā 50% atlaide 1 stundu garai izjādei pa meža takām instruktora pavadībā: parastā cena 20.00 EUR, ar atlaidi - 10 EUR.

Konfelāde
Ierodoties ražotnē, katru uzcienās ar Konfelādes dzērienu, prezentēs produkciju, dodot iespēju nodegustēt visus produkcijas veidus. Interesentiem tiks piešķirta īpašā "atvērto durvju" cena.

z/s Dorītes
Katram apmeklētājam būs iespēja pamēģināt arī vaska sveču liešanu un keramiķes Lindas Kunstmanes darbnīcā bez maksas pagatavot no māla savu laimes pogu.
Parasti ieejas maksa katrā darbnīcā ir 3.00 EUR, bet akcijas dienā tā būs uz pusi lētāka. Tātad - par 3.00 EUR varēsiet paviesoties abās darbnīcās.

Mini zoodārzs "Ķekavas zoo"
Akcijas dienā mini zoodārzs piedāvā 50% atlaidi ieejas biļetēm (parasti pieaugušo biļetes cena 4.00 EUR, bērnu biļete 2.00 EUR).

 

Kā plānot apmeklējumus?

Atveriet akcijas mājas lapu www.celotajs.lv/atvertasdienas un iepazīstieties ar visiem akcijas dalībniekiem, kontaktinformāciju un akcijas piedāvājumiem. Akcijas karte palīdzēs sastādīt ērtāko maršrutu, lai varētu doties vienas vai divu dienu apmeklējumā pa vairākām saimniecībām. Akcijā piedalās arī vairākas naktsmītnes, kuras akcijas laikā piedāvā atlaides nakšņošanai.

Sekojiet „Lauku ceļotājam” Facebook un Twitter kontos, lai uzzinātu par interesantākajiem piedāvajumiem un akcijas jaunumiem #atvertasdienaslaukos

Tiekamies Latvijas laukos! Asnāte Ziemele, LLTA „Lauku ceļotājs” prezidente

Komentāri